Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na překližce, 80 x 49 cm, rámováno, datováno 1937, signováno vpravo nahoře Wiesner.Autor viz T 2/701, TD 214, V 5/131, B 10/728, NEČVU 2/936.